The Spy Who Dumped Me

The Spy Who Dumped Me

Aksion, Komedi
9 Gusht 2018
The Spy Who Dumped Me
ORARALLKINEMA
2D
15:00
500
AGIMI

Audrey dhe Morgan janë dy shoqe të ngushta, të cilat përfshihen padashur në një komplot ndërkombëtar kur njëra prej tyre zbulon se i dashuri që e la është në fakt një spiun.

Regjia: Susanna Fogel

Skenari: Susanna Fogel, David Iserson

Aktore: Mila Kunis, Sam Heughan, Kate McKinnon, Ivanna Sakhno

Kohezgjatja: 116 min

Kompania: Blitz film i video distribucija d.o.o.