Johnny English Strikes Again

Aksion, Aventure, Komedi
20 Shtator 2018
Johnny English Strikes Again
SË SHPEJTI

Pasi një sulm kibernetik zbulon identitetin e të gjithë agjentëve të fshehtë në Britani, Johnny English detyrohet të rikthehet dhe pse në pension, për të gjetur piratin që organizoi sulmin.

Regjia: David Kerr

Skenari: William Davies

Aktore: Emma Thompson, Olga Kurylenko, Rowan Atkinson

Kohezgjatja: 118 min

Kompania: Universal Pictures