Second Act

Komedi, Romance
27 Dhjetor 2018
Second Act
SË SHPEJTI

Një punonjëse e një dyqani kutish të mëdha rikrijon historinë e jetës së saj dhe u tregon njerëzve të Madison Avenue se çfarë janë të aftë të bëjnë "të zgjuarit e rrugës".

Regjia: Peter Segal

Skenari: Justin Zackham, Elaine Goldsmith-Thomas

Aktore: Jennifer Lopez, Leah Remini, Vanessa Hudgens, Milo Ventimiglia, Freddie Stroma

Kohezgjatja: 115 min

Kompania: Blitz film i video distribucija d.o.o.