Godzilla: King of the Monsters

Aksion, Aventure, Fantazi
30 Maj 2019
Godzilla: King of the Monsters
SË SHPEJTI

Agjencia Monarch përballet me përbindësha gjigandë, përfshirë të fuqishmin Godzilla, i cili do të ndeshet me përbindëshat Mothra, Rodan dhe armikun e tij më të ri me tre koka, Mbretin Ghidorah.

Regjia: Michael Dougherty

Skenari: Michael Dougherty, Zach Shields

Aktore: Millie Bobby Brown, Vera Farmiga, Charles Dance

Kohezgjatja: 130 min

Kompania: Blitz film i video distribucija d.o.o.