Spider-Man: Far From Home

Aksion, Aventure, Fantazi
4 Korrik 2019
Spider-Man: Far From Home
SË SHPEJTI

Peter Parker dhe miqtë e tij nisen në një udhëtim veror në Europë, ku Peter e gjen veten duke u përpjekur të luftojë një armik të ri, Mysterion, i cili siç ka emrin, nuk është ashtu siç duket.rn

Regjia: Jon Watts

Skenari: Steve Ditko

Aktore: Tom Holland, Jake Gyllenhaal, Zendaya, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders

Kohezgjatja: 125 min

Kompania: Continental film