Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Aksion,Aventure, Komedi
1 Gusht 2019
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
SË SHPEJTI

Luke Hobbs dhe Deckard Shaw do të krijojnë një aleancë të pagjasë kur një keqbërës i përmirësuar gjenetikisht kërcënon të ardhmen e njerëzimit.rn

Regjia: David Leitch

Skenari: Chris Morgan, Drew Pearce

Aktore: Dwayne Johnson, Jason Statham, Idris Elba, Vanessa Kirby, Helen Mirren

Kohezgjatja: 120 min

Kompania: UIP-B.V.