Why Him

Komedi
5 Janar 2017
Why Him
ORARI ÇMIMI KINEMA
19:00-20:35
500 L
SHERATON 1
15:30-17:10
500 L
SHERATON 2
17:00-18:40
300 L
MAJESTIC IMPERIAL
12:30-14:10
400 L
AGIMI
20:00-21:45
500 L
AGIMI

Ned (Bryan Cranston),një baba strikt me një instikt të theksuar mbrojtës dhe familja e tij do të udhëtojnë  për të vizituar vajzën Stefani (Zoey Deutch) e cila studion ne Stanford. Ned do të takojë makthin e tij më të keq: të dashurin bilioner dhe të cuditshëm të së bijës i cili qëndron shumë larg nga parashikimet e Ned- it për të bijën. 

Regjia: John Hamburg

Skenari: Jonah Hill

Aktore: Bryan Cranston, James Franco, Zoey Deutch

Kohezgjatja: 98 min

Kompania: Twentieth Century Fox Film Corporation