Monster Truck

Animacion, Aksion, Aventure
26 Janar 2017
Monster Truck
SË SHPEJTI

Duke kërkuar me çdo kusht të largohet nga qyteti ku ka lindur Tripp, një djalosh 18 vjeçar ndërton një kamion të frikshem me pjesë makinash të vjetra. Pas një aksidenti shumë pranë një vendi nga ku nxirrej naftë filmi tregon për një krijesë të rrezikshme që ka talent dhe pasion shpejtësinë.  Mbase Tripp mund të  ketë gjetur më në fund mënyrën për tu larguar nga qyteti dhe një mik te ri. 

Regjia: Chris Wedge

Skenari: Derek Connolly

Aktore: Jane Levy, Lucas Till, Rob Lowe

Kohezgjatja: 104 min

Kompania: Paramount Pictures