xXx: Return Of Xander Cage

Aksion, Aventure, Triller
19 Janar 2017
xXx: Return Of Xander Cage
SË SHPEJTI

Një atlet i sporteve ekstreme tashmë në shërbim të qeverisë Xander Cage (Vin Diesel), kthehet nga një mëgrim i vetë imponuar ndërkohë që njerëzit që e rrethonin mendonin se kishte vdekur. Ai dhe skuadra e tij vendosën në një garë me vrasës vdekjeprurës për të rimarrë një armë të fuqishme të njohur si Pandora. Xander e gjen veten  ngatërruar në një komplot vdekjeprurës në të cilin janë të përfshira qeveritë e shteteve më të rëndësishme në botë.

Regjia: D.J. Caruso

Skenari: F. Scott Frazier, Rich Wilkes

Aktore: Nina Dobrev, Vin Diesel, Samuel L. Jackson

Kohezgjatja: 120 min

Kompania: One Race Films