The LEGO Ninjago Movie

Animacion, Aksion, Aventure
21 Shtator 2017
The LEGO Ninjago Movie
ORARALLKINEMA
3D
11:00
400
SHERATON 1
2D
10:30
400
AGIMI

Gjashtë ninxha të rinj, Lloyd, Jay, Kai, Cole, Zane dhe Nya ngarkohen me detyrën për të mbrojtur ishullin e tyre, Ninjago. Gjatë natës, ata janë luftëtarë të talentuar, të cilët përdorin aftësitë e tyre për të luftuar keqbërësit dhe përbindëshat. Ditën, ata janë disa adoleshentë të zakonshëm që përballen me kundërshtarin e tyre më të madh: gjimnazin.

Regjia: Charlie Bean

Skenari:

Aktore: Jackie Chan, Dave Franco, Justin Theroux, Olivia Munn

Kohezgjatja: 92 min

Kompania: LEGO System A/S