Ant-Man and the Wasp

Aksion, Fantazi
19 Korrik 2018
Ant-Man and the Wasp
SË SHPEJTI

Teksa Scott Lang është njëkohësisht një superhero dhe një baba, Hope van Dyne dhe Dr. Hank Pym i prezantojnë një mision të ri urgjent që e gjen Ant-Man duke luftuar përkrah The Wasp, dhe duke zbuluar sekrete nga e kaluara e tyre.

Regjia: Peyton Reed

Skenari: Chris McKenna, Erik Sommers

Aktore: Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas, Michelle Pfeiffer, Laurence Fishburne

Kohezgjatja: 120 min

Kompania: 2i Film d.o.o